free web stats

Hoşgeldin, Misafir

NASIL KATILABİLİRİM ?Nasıl Bir Sistem

Fırsatlar Dünyasına Hoşgeldiniz.

Şu an bir fırsatı değerlendiriyorsunuz....

Bu fırsat GökçekNaturel'dir ve size bu imkanı sunan İş Fırsatı şirketiyiz. Biz farklı bir gelecek arzulayan insanlara ne zaman çalışacakları konusunda esnekliğin yanı sıra kazan kazandır sistemi sayesinde hayatlarında parasal kontrollere sahip olmak isteyenler için bir fırsat sunuyoruz.

Cömert ödeme planı, kaliteli ve etkili ürünler ile birlikte performans esasına dayalı pazarlama sisteminin yanı sıra internet içerikleri sayesinde kişisel hedeflerinize ulaşabilmeniz için sizlere yardım edebileceğimizden eminiz.

Düşük başlangıç maliyetleri ile, size fevkalade esneklik sağlayacak olan ve kalitesi ve etkileri kanıtlanmış ürün yelpazesi ile desteklenen, hedeflerinize ulaşma konusundaki düşüncelerinizle paralel potansiyele sahip olan bu iş fırsatı dünyasına katılabilirsiniz.

Nasıl Destekleniyorsunuz?

·Kalitesi ve etkisi kanıtlanmış, Ödenen paranın karşılığında beklentileri karşılayabilen ürünler.

·Müşteri tatmin garantisi ile müşterilerin memnun kalmadığı ürünlerin koşulsuz iade edilerek ürün değişimi yapılması

·Ödeme planları konusunda zamanında ve doğru prim ödemeleri

·İşinizi geliştirdikçe başarınızın ödüllendirilmesi.

·Hedeflerinize ulaşmak için her zaman sizinle size destek verecek bir ekibin varlığı.

İş Fırsatı

Gökçek Naturel size istediğiniz şekilde, istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman dilimlerinde çalışma imkanı sunuyor. Başarınız harcadığınız zaman ve paranın yanı sıra Kendi oluşturacağınız pazarlama stratejinize bağlı olacaktır. Bu iş fırsatı size kaliteli ürünleri uygun maliyetlerle sunmanın yanı sıra esneklik sağlar;

·Ek Gelirden Öte Gerçek Kazanç

·Esnek Çalışma Koşulları Oluşturmak (part-time)

·Dünyanın Her Yeri Sizin İçin Çalışma Alanı

·Bağımsız Kendi İşinizi Kurmak (full-time)

Sıfır Risk ve Düşük Maliyetler

Gökçek Naturel girişimcisi olmak oldukça basittir. Tüm yapmanız gerekenler birkaç adımdan ibarettir.

Sizi Davet Edecek Bir Gökçek Naturel Girişimcisi Tanımak.

Gökçek Naturel Girişimcilik kurallarına uyacağınızı gösteren bir sözleşme imzalamak.

Sisteme giriş yapabilmek için gerekli olan üyelik formunu doldurmak.

Sisteme katılmak için 1500 TL'lik alışveriş ve 20 TL Değerindeki üyelik paketinden alınması gerekmektedir. Sistemde aktif kalabilmek için sonraki aylarda en az 500 TL alışveriş yapılması gerekmektedir.

Üyelerimiz, sisteme tek bir adres girişi yapabilmektedirler.

KAZANÇ ŞEKİLLERİ

Üyelik primi: Yaptığınız her direk üyeden 3 tl prim kazanırsınız.

Sıcak satış: Sitemiz üzerinden aldığınız her üründen %30 indirimle kâr elde edersiniz.

Ekip cirosu primi: Alt grubunuz ve sizin yaptığınız alışverişlerin toplamından prim kazanırsınız.

Liderlik primi: %14'lik seviyeye yükseldiğiniz zaman liderlik primi hakedersiniz.

İndirimler ve Ödüller

·Gökçek Naturel Girişimci Planı; Performans ve çabalarınızı analiz ederek pek çok ödüller ve özel indirimlerle sizleri her zaman destekler.

·Gökçek Naturel; Kişisel başarılarınızı rozetler, sertifikalar, özel hediyeler, kişisel mesajlarla vb.takdir eder.

·Gökçek Naturel Girişimci Planındaki hiçbir avantaj geri çekilmez, aksine plan genişletilir ve geliştirilir.

Gökçek Naturel iş fırsatları konusunda hiçbir din, dil, ırk, cinsiyet ve inanç gözetmeksizin herkesin katılabileceği bir sistemdir. Her girişimcimize eşit fırsatlar sunuyoruz. Başarınız, bireysel olarak harcadığınız zaman, motivasyon ve çabalarınıza bağlıdır.

Yeni Girişimciler Kazanmak;

Gökçek Naturel ürünlerinden hoşlanan müşterileriniz, Gökçek Naturel girişimciliğine ilgi duyabilirler ve Girişimci olmak isteyebilirler. Tanıştığınız insanlarla Gökçek Naturel’in faydalarından ve yararlarından bahsedebilir ve onları kendi gurubunuzun altına yeni Girişimci olarak kaydederek, grup cironuzun yükselmesi ve kazanacağınız primlerin artmasını sağlayabilirsiniz.

Genel Ekip Cironuzdan Kazanacağınız Prim Miktarları

Primlerin Hesaplanması

Performans Primlerinizin nasıl hesaplandığı konusunda örnekler şemalı olarak aşağıda yer almaktadır. Ekip Liderlerinizden daha ayrıntılı ve detaylı bilgi isteyebilir yada firmamızı arayabilirsiniz.Aşağıdaki örnekler Gökçek Marketing Satış ve Kazanç Planını açıklamaktadır. Daha üst Seviyedeli Liderlik Primleri ile ilgili detaylar diğer örnek Şemelarla açıklanmıştır. Bütün detaylar Gökçek Marketing İş rehberinde mevcuttur.

Aşağıdaki Örnekler Gökçek Marketing Satış ve Kazanç Planını Açıklamaktadır.

Vermiş olduğumuz örneklerin Daha anlaşılır olması için; Sizin2000 - 2999 TLlik Satış Basamağı (SB) ve yeni “Referans Üyenizin”1000 - 1999 TLlik Satış Basamağı’na (SB) ulaştığınızı var sayarak hesaplama yapılmıştır.

Şimdide sizin alt gurubunuzd Referansınızla kaydolmuş üye sayınızı artırdığınızı varsayalım.Siz 2000 - 2999 TLlik Satış Basamağında (SB) iken Referans üyelerinizin herbirisi 1000 - 1999 TLSatış Basamağı(SB)yer alsın. Buna göre Hesaplanan kazanç Tablosunu aşagıdaki örnekte görebilirsiniz.

Yukarıda yer alan şemada anlatılan uygulamada sizin ve alt ekibinizin yapacağı satışlar üzerinden elde edeceginiz(SB)oranlarının nasıl belirlendigi prim hesaplamalarının nasıl ve neye göre yapıldıgı konusunda örnek verilmiştir. Yukarıda yer alan örnekte görülecegi üzere Çevrenizde alışveriş yapabilicek çok az sayıda insana bu sistemi tanıtmanız ve onların üye olmalarına yardımcı olmanız durumunda Kendi işinizi yaparak minimumda kazanabileceginiz rakamlar yaşam standartlarınızı artırmanıza yardımcı olacaktır.

Yukarıda yer alan şemada anlatılan uygulamada sizin alt ekibinizde yer alan her bir üyenin aylık 100,00 TL değerinde yapacağı satış miktarları üzerinden kazanacağı Perakende satış karı ve Performans primi hesaplanmıştır. Referansınızla sisteme üye yapacagınız her kullanıcı size ve kendisine alışveriş yaptığı her ay kazanç sağlamış olacaktır.